• 09.12.20, 09:39

EfTENi fond ostis Leedus tootmiskeskuse

EfTEN Real Estate Fund 4 ostis Leedus Klaipėda meresadama lähedal asuva SBA logistika- ja tootmiskeskuse. Objekti ostuhind on 28,6 miljonit eurot ja tehingut rahastas Luminor, kirjutab EfTEN Capital.
EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas.
  • EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas.
  • Foto: Andres Haabu
Kinnistul asuvad uus laohoone ja tootmishoone, kus on kokku ligi 44 000 ruutmeetrit renditavat brutopinda. Ostu-müügitehingu sõlmimisel renditakse mõlemad hooned Innovo logistika UAB-le vastavalt 15-aastasele rendilepingule. SBA Furniture Group on Balti riikide suurim mööblieksportija ning Innovo logistika UAB emaettevõte. Grupi ettevõtted mängivad tähtsat rolli IKEA tootmis- ja tarneahelas, märgib EfTEN.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.10.25, 10:00
Hansavest kaasas värbamisse tehisintellekti
Eesti tööstus seisab silmitsi väljakutsega, mille mõju ulatub pea igasse sektorisse – oma valdkonna tõelisi spetsialiste ning oskustöölisi lihtsalt ei jätku. Hansavest ühendab juba aastaid tööjõupuuduses vaevlevad Eesti ettevõtteid ja kolmandatest riikidest pärit spetsialiste ning on värbamises sammu kaugemale astunud – appi on tulnud tehisintellekt, millel on igapäevatöös kanda suur ja oluline roll.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele