Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ericsson teenis oodatust suurema kasumi

Rootslaste Ericsson teatas oodatust paremad kvartalitulemused, millele aitasid kaasa paremad marginaalid ja edu Hiinas, vahendab Reuters.
Ericsson on Eestis suur tegija: müügitulu teeniti mullu üle 600 miljoni euro ja tööd pakuti rohkem kui 1600 inimesele.
  • Ericsson on Eestis suur tegija: müügitulu teeniti mullu üle 600 miljoni euro ja tööd pakuti rohkem kui 1600 inimesele.
  • Foto: Meeli Küttim
Praeguseks on Ericssoni 5G-lepingute arv jõudnud 112ni. Sellele aitab kaasa Ameerika Ühendriikide diplomaatiline surve tõugata valdkonna üks liidreid Huawei mitmest riigist välja ajal, kui mitu riiki ehitab uue põlvkonna võrke.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 15:06
Mustamäe minitehasest Himaalajasse: Eesti inseneride seadmed jõuavad maailma kõige nõudlikumatesse tingimustesse
35 aastat tagasi ei olnud Englol selget turgu ega arusaama, kuhu ettevõtmine lõpuks välja viib. Oli vaid väga tugev tehniline taust, oskus ja harjumus asju ise valmistada ning visa soov mitte kellestki teisest sõltuda. Sellest piisas, et alustada. Täna on Englo portfellis üle 50 arendatud toote. Mustamäel Akadeemia teel valmivaid seadmeid kasutatakse tee-ehituses, kaevandustes, kiirgusmõõtmises ja militaarvaldkonnas ning need on jõudnud Eestist kaugemalegi – näiteks Himaalaja mägedesse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele