• 22.04.20, 14:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ericssoni kasum tuli ootustest suurem

Rootsi telekomifirma Ericssoni esimese kvartali ärikasum ületas analüütikute ootusi, kirjutas Kauppalehti.
Ericssoni peakorter Stockholmis.
  • Ericssoni peakorter Stockholmis.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Eelmisele aastale jäi ettevõtte kasum siiski alla. Ericssoni ärikasum oli 4,6 miljardit Rootsi krooni, aasta varem ulatus ärikasum 5,1 miljardi kroonini.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.01.26, 10:00
Masinõpe viib tööstuse järgmisele tasemele – kas sinu ettevõte on valmis?
Eesti tööstusettevõtted seisavad silmitsi kasvava vajadusega automatiseerida protsesse, tõsta tootmise efektiivsust ja langetada paremaid otsuseid andmete põhjal. Masinõpe pakub lahendusi, mis veel mõni aasta tagasi olid kättesaadavad vaid suurkorporatsioonidele, kuid täna saavad neid rakendada ka keskmise suurusega tootmisettevõtted. Küsimus pole enam selles, kas masinõpet vaja on, vaid kuidas seda nutikalt rakendada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele