• 25.09.19, 15:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kriisis tipptööstus heidab juhi üle parda

Euroopa üks suuremaid tööstuskontserne Thyssenkrupp tahab oma juhist vaid pärast aastast ametiaega lahti saada.
Lahkuv juht Kerkhoff (paremal) ja uus ajutine juht Merz.
  • Lahkuv juht Kerkhoff (paremal) ja uus ajutine juht Merz.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Saksa meedia kirjutab, et Guido Kerkhoff sai ametis olla vaid napilt aasta ning nüüd kavatseb kontsern ta välja vahetada. Ajutiseks juhiks nimetakse senine nõukogu esimees Martina Merz. Nõukogu juhiks saab senikaua Siegfried Russwurm.
Ligikaudu 160 000 töötajaga Thyssenkrupp on majanduslikult keerulises seisus, aktsia on Kerkhoffi ametiajal kaotanud umbes 40% oma väärtusest ja kaupleb 12 euro tasemel.
Ettevõte maadleb lisaks konjunktuuriprobleemidele halbadest investeeringutest tulenevate kahjumitega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Loe pikemalt Äripäevast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele