Ekspert: kaks meetodit, mis annavad ettevõtte innovatsioonijuhtimisest ausa ülevaate

Pakun välja ühe kiirema ja teise pisut põhjalikuma meetodi, kuidas saada oma ettevõttest ja eelkõige innovatsiooni juhtimisest aus ülevaade, kirjutab EASi ja KredExi ühendasutuse innovatsiooniekspert Terje Kaelep.
EASi ja KredExi ühendasutuse innovatsiooniekspert Terje Kaelep
  • EASi ja KredExi ühendasutuse innovatsiooniekspert Terje Kaelep
  • Foto: Rene Riisalu
Koroona, muutused tarneahelates, sõda, energia ja toormete hinnad, inflatsioon… Turbulentsetest aegadest tulevad edukalt läbi innovaatilised ettevõtted, kes tunnevad ennast, oma konkurente, kliente ja ettevõtlusmaastikku laiemalt. Vaatame, kas hea idee teekond sinu ettevõttes on kadalipp, millest tuleb kriimude ja hoopide hinnaga läbi murda või hoopis õlitatud masinavärk, mis toob väärt ideed turule.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 09:27
Pereettevõtte jõud: 20 aastat tegutsenud metallimüüja kasvab ka keerulistel aegadel
Metal Expressi lugu on suurepärane näide, kuidas väikesest Eesti pereettevõttest on võimalik saada rahvusvaheliseks tegijaks. Ligi 30 aastat metallivaldkonnas tegutsenud ettevõtte rajaja ja juht Tago Teetamm meenutab, et pärast pikaajalist palgatööd samal tegevusalal tundus oma firma loomine 2005. aastal loomulik samm. Alustati rendilao ja väikese meeskonnaga, aga aastatega on asjad kasvanud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele