• 11.02.22, 12:59

Mihkel Nestor: üleilmne investeerimisbuum soosib Eesti eksporti

Kui koroonapandeemia kasvatas majapidamiste nõudlust tarbekaupade järele, siis 2022. aastal on oodata ettevõtete jõuliseid investeeringuid oma tegevuse arendamiseks ja parendamiseks. See võiks soosida ka Eesti eksportööre, kirjutab SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor.
SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor.
  • SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor.
  • Foto: Raul Mee
Kuigi kalendriaasta 2021 on juba ammu mööda saanud, siis on viitajaga ilmuva statistika tõttu just praegu majandusanalüütikutel käes kibe aeg eelmise aasta kohta kokkuvõtete tegemisel. Kui eelmisel nädalal said statistikud kokku numbrid mulluse tööstustoodangu kohta, siis lõppeval nädalal ilmusid viimased numbrid 2021. aastast väliskaubanduses.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele