Suve alguses jõudsamalt kasvama hakanud üleilmne kaubavahetus on viiruse teises laines aeglustumas. Kolmandas kvartalis üldine majandusaktiivsus küll hoogustus tuntavalt, kuid riigiti oli pilt erinev, kirjutab Eesti Panga ökonomist Mari Rell.
Mari Rell
  • Mari Rell
  • Foto: Erakogu
Eesti peamistel kaubanduspartneritel on läinud paremini kui Euroopa Liidu riikides keskmiselt ning see võimaldas Eesti väliskaubandusel kolmandas kvartalis taastuda teise kvartali suurest langusest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele