• 14.03.20, 12:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Margus Punab: 17 nõuannet viiruse praeguses staadiumis

Oleme jõudnud viiruse osas uude faasi, kus nakkuse peamiseks allikaks on muutunud kohalikud nakatunud-haigestunud. Kõige tähtsam on nüüd iga inimese enda kaitse ja ka hoolitsus lähikondsete eest, kirjutab Tartu ülikooli kliinikumi androloogiakeskuse juhataja professor Margus Punab oma Facebooki postituses.
Margus Punab.
  • Margus Punab.
  • Foto: Väinu Rozental
Terviseamet on andnud välja palju kasulikku infot. Kordan siin üldteadaolevat ja lisan oma nägemuse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele