• 03.01.13, 15:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Globaalne tööstussektor pöördus detsembris kasvule

Globaalse tööstussektori olukord jätkas detsembris parenemist, kui ostujuhtide indeksi detsembri väärtus viitab kasvule esimest korda alates 2012 aasta maist.
Vaata täpsemat ülevaadet koos graafikutega lisatud PDF failist.  

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 
 
   
Autor: Kristjan Eljand
Innopolis Konsultatsioonide ärikonsultant
Autor: Civitta Eesti turutrendide blogi

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 10:56
Kõrgtööde ohutuses tehakse endiselt liiga tihti kompromisse
Kõrgtöödega seotud riskid ei ole kuhugi kadunud, kuid nende maandamiseks on täna rohkem teadmisi ja paremaid vahendeid kui kunagi varem. Ometi näitavad praktika ja kogemus, et tööõnnetuste juurpõhjused korduvad. MR Safe OÜ müügiesindaja Marko Tutt rõhutab, et kõige olulisem on alustada põhialustest: õigest riskihindamisest, koolitusest ja sobivate vahendite valikust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele