Pagaritööstuse suursündmus IBA 2018 keskendub uuendustele

Pagaritööstuse mess IBA 2018 toimub 15.-20. septembril 2018.
Pagaritööstuse mess IBA 2018 toimub 15.-20. septembril 2018.

15.-20. septembril Münchenis toimuv pagaritööstuse mess IBA 2018 keskendub uuendustele erineva suurusega ettevõtetes.

Rahvusvaheline pagari-, kondiitri- ja suupistetööstuse maailmamess IBA 2018 toimub 15.–20. septembril Müncheni messialal. Üritus toimub kokku 12 messihallis, kus tehakse näiteks turuülevaade sektori uudistoodetest ja toimuvad ka virtuaalsed pagariäride ekskursioonid.

"Kodu- ja välismaiste ettevõtete huvi on tohutu. IBA pinnad on juba peaaegu tervenisti broneeritud,“ ütles Dieter Dohr, GHM Gesellschaft für Handwerksmessen mbH tegevjuhtkonna esimees pressiteates.

Aprilli seisuga on tulemas üle 1100 eksponendi enam kui 50 riigist - seega saab messil hea turuülevaate, kui mitmekesine on rahvusvaheline pagaritööstus.

„Juhtiva messina hoiab IBA pilku kõigil valdkonna trendidel, samuti kõigil olulistel nõuetel, mis on täitmiseks pagaritele ja kondiitritele, toitlustusega tegelejatele ja toiduainete jaemüügis otsustajatele,“ selgitas Dohr. „Nii mängivad 2018. aasta messil keskset rolli uuendused erineva suurusega ettevõtete tootmisprotsesside, kaasaostmise turu, energiatõhususe, automatiseerimise, hügieeni, müügipunktis ja tootmises digitaliseerimise, kaupluste ehitamise, pakendamise ja logistika valdkonnas.“

Loe lisa siit

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara