Jaanus Otsa kinnine investeerimisfond ostis Pärnus tootmishoone

Ehitusettevütja ja investor Jaanus Otsa.
Ehitusettevütja ja investor Jaanus Otsa.

Investeerimisfond United Real Estate Fund MASF omandas täieliku osaluse OÜs Bradlink, millele kuulub Pärnus Kodara tänaval asuv kinnistu, millel on büroo- ja tootmishoone. Hoone üürnikud on OÜ Mecanova ja AS Wendre.

United Real Estate Fund MASFi nõukogu esimehe Jaanus Otsa sõnul on kinnistu suurepärane täiendus fondi investeerimisportfelli, mis koosneb peamiselt büroo- ja laohoonetest.

"Kinnistu on tootmiseks suurepärase asukohaga. Kui peaks tekkima vajadus praegustel või uutel üürnikel, on fond valmis tegema kinnistusse täiendavaid investeeringuid," lisas Otsa.

Kinnistul asuva hoone ankurüürnik Mecanova on metallitöö ettevõte, mis toodab tööstusettevõtetele lehtmetallist tooteid. Tehas alustas tegevust suvel 2014. Mecanova emaettevõttel on lisaks üks tehas Soomes Oulus.
Kinnistu müüja on Saksa investeerimisfond Catella Real Estate AG ning tehingut finantseeris Swedbank.

Pooled tehingu hinda ei avalda.

Eelmisel aastal loodud United Real Estate Fund MASF on kinnine mitteavalik muutuvkapitaliga aktsiaseltsifond, mis investeerib peamiselt ärikinnisvarasse. Fondi konsolideeritud varade maht oli septembri lõpu seisuga 18,1 miljonit eurot ning konsolideeritud puhasväärtus 5,7 miljonit eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara