Turundusvideo aitab töösturitel äri edendada

Turundusvideo eesmärk on anda tootjatele infot ja oskusteavet, kuidas oma äri välismaal turundada ja aidata seda neil ka ellu viia.

Turunduvideo.ee eestvedaja Marko Karja sõnul on ettevõtte eesmärk anda tootjatele võimalikult kvaliteetset informatsiooni ja oskusteavet, kuidas oma äri välisriikides parimal viisil turundada. Selleks sai aastal 2013 käima lükatud videoformaadis äritarkuste andmebaas intervjuu.eu ja nüüdsest ka videoblogi (turundusvideo.ee/blogi), mis abiks just tootjatele ja eksportijatele.
 
„Kuna suurim probleem, miks inimesed ei osta või ei julge sinuga äri teha, on usalduse puudumine, siis on ülioluline leida võimalusi, kuidas seda küsimust lahendada. Toimiv lahendus on toota oma ärist korralik turundusvideo,“ märkis Karja.

Turundusvideo.ee senisteks tööstusklientideks on näiteks AS Estanc, Kunda Nordic Tsement, Favor, Hekotek, BLRT Grupp, Nordic Houses ja mitmed teised.

Turundusvideoga teeb koostööd ka Tööstusuudised tuues lugejate/klientideni videokokkuvõtteid tööstusettevõtete külastustest ja konverentside ettekannetest.

Ettevõtetel on võimalik end Marko Karja poolt tehtud töödega kurssi viia Turundusvideo.ee veebiküljel.  Lisa saab alati küsida ka otse Marko käest kontaktidel 511 9771 või marko@turundusvideo.ee

Osale arutelus

  • Toostusuudised. ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara