Padar: selle dokumendi panime kokku Ansipi palvel

Ajakirjanduses on saanud avalikuks analüüs,
mis pandi rahandusministeeriumis kokku peaminister Andrus Ansipi palvel, seisab
Ivari Padari saadetud kommentaaris.

Ühtlasi avaldas Padar lootust, et tänane valitsuskabineti istung tuleb töine ja sisuline. Osa koalitsioonipartnereid on eelarveprobleemide lahendamise asemel asunud tegelema valimiskampaaniaga ning lekitanud meediasse ametkondlikuks kasutamiseks mõeldud dokumente, lisas ta. "Ajakirjanduses on saanud avalikuks analüüs, mis pandi rahandusministeeriumis kokku peaminister Andrus Ansipi palvel. Tegu on dokumendiga, mis kirjeldab väga erinevaid koalitsioonipartnerite ja ka ametnike poolt välja käidud eelarve tasakaalustamise võimalusi, mille seast tuleb teha valik. On selge, et suurem hulk neist ideedest ei realiseeru mitte kunagi," lausus Padar.

Rahandusminister Ivari Padar eitab soovi panna Eesti Energia müüki, mille eest teda täna kritiseeris Edgar Savisaar.

Savisaar süüdistas täna koalitsiooni plaanis müüa Eesti Energia maha. "Savisaar eksitab siin avalikkust. Kindlasti ei toeta sotsiaaldemokraatlik erakond ega mina Eesti Energia või muude riigile kuuluvate äriühingute müüki panekut," kinnitas Padar.

Rahandusministri sõnul on valitsuses arutatud ka varem riigile kuuluvate äriühingute erastamist. Viimati tehti seda 2008. aasta lõpul, kui vastava ettepaneku pakkus välja majandus-ja kommunikatsiooniministeerium.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara