Lihatööstuse omanik Urmas Laht pole juhi kohalt lahkuva Mart Luigega rahul

Mart Luik
Mart Luik

Eesti sealihakasvatajaid koondava Ühistu Eesti Lihatööstus nõukogu esimehe Urmas Lahe sõnul ei ole omanikud lihatööstusest lahkuva juhataja Mart Luige tehtuga rahul, kirjutab Maaleht.

„Olukord on selline, kus me peame juhi välja vahetama,“ ütles Laht. „Ettevõtte ootused, mis talle pandi, ei ole täitunud ja majandustulemid on väga nõrgad, et mitte öelda olematud ja meil tuli ta lihtsalt välja vahetada.“

Luik aga selgitas, et tal tekkis nõukogu esimehega järjest suurem arvamuste lahknevus edasise arengu suhtes. „Selle pinnal tundus, et ma lähen tegelen muude asjadega,“ ütles Luik. „Otsustasin sealt ise ära tulla.“

Ühistu Eesti Lihatööstus lõid Urmas Lahe eestvedamisel eelmisel suvel kümme seafarmerit, et osta ära hiljuti suletud Vastse-Kuuste lihatööstus. Ühistu taasavas lihatööstuse selle aasta aprillis.

Meedia- ja meelelahutusäri taustaga Mart Luik hakkas ettevõtet juhtima möödunud aasta oktoobris. Paari nädala eest esitas Luik aga avalduse juhi kohalt lahkumiseks ning asus valimisliidu „Tegus Tallinn“ linnapeakandidaadiks.

Loe pikemalt Maalehest

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara