Saksa-Eesti majandusauhinna võitja selgunud

Proeksperdi üks omanikke Marko Sverdlik.
Proeksperdi üks omanikke Marko Sverdlik.

Tänavuse Saksa-Eesti majandusauhinna võitis disaini- ja tarkvaraettevõte Proekspert AS, teatas Saksa-Balti Kaubanduskoda pressiteates.

Auhind anti üle eile sündmuskeskuses SpaceX toimunud pidulikul auhinnagalal. Seitsmendat korda toimuva konkursi moto on "Digitaalajastu võidukäik – Industrie 4.0“.

Ühe teenusena pakub Proekspert abi ka tootmise digitaliseerimisel ning on välja töötanud targa tehase platvormi elektroonikatööstustele. Lahenduse simFactory.io abil saab tootmissüsteemist ühtsel viisil andmeid koguda ja esitleda. Seeläbi tekib ülevaade kogu tootmisprotsessist, see muutub paremini jälgitavaks ja läbipaistvamaks, võimaldades teha paremaid äriotsuseid.

Teema „Digitaalajastu võidukäik – Industrie 4.0“ raames olid oodatud osalema kõik Eesti ettevõtted, kes teevad edusamme tootmise digitaliseerimisel või pakuvad tööstusettevõtetele vastavaid lahendusi. Þüriisse kuulusid majandusalased arvamusliidrid Saksamaalt ja Eestist.

Auhinnaga kaasneb osalemine Berliinis toimuval konverentsil „Industry of Things World“ koos majutuse ja Nordica lennupiletitega.

Saksa-Eesti majanduse auhinna patroon on Saksa suursaadik Eestis Christoph Eichhorn.

Võitja Proekspert AS ja teised neli finalisti (ETS Nord AS, Festivality OÜ, Hyrles AS, Mooncascade OÜ) saavad aastase tasuta liikmelisuse Saksa-Balti Kaubanduskojas, kuhu kuulub 467 ettevõtet, nendest 97 Eestist.

Auhinna varasemad võitjad on Enics Eesti (2016), GlasStress OÜ (2015), Meiren Engineering OÜ (2014), Bole OÜ (2013), Suwem AS (2011), Asper Biotech AS (2009).

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara