Ingman: Trigon Dairy Farming Estonia on hästi juhitud

Ingman Development Oy Ab omanik Peter Ingman.
Ingman Development Oy Ab omanik Peter Ingman.

Ingman Development Oy Ab omanik Peter Ingman ütles Äripäeva teemaveebile Tööstusuudised.ee, et otsustas suurendada osalust Trigon Dairy Farming Estonias seetõttu, et ettevõte on hea tervise juures.

„Suurendasime osalust, sest Trigon Dairy Farming on väga hea ettevõte, seal on numbrid kõik korras ja see on väga hästi juhitud,“ põhjendas Peter Ingman. „Ainuke asi, mis ei ole hea, on piima hind, aga püüame seda edaspidi kõrgemaks saada.“  

Tulevikuplaanide osas jäi Ingman kidakeelseks, öeldes, et praeguseks on Eestis juba palju investeeritud ja edaspidised investeeringud sõltuvad konkreetsest võimalusest. „Oleme valmis veelgi investeerima, kuid valime väga hoolega, sest rahalised vahendid on ju piiratud,“ sõnas ta.

Ingmani sõnul on Eesti majandus- ja ka tööstuskeskkond üldiselt heas seisus. „Eesti majanduskliima ja ka tööstus on heas seisus, Eestis on hea ja efektiivne toota. Ainuke asi, mis on halb, on ikkagi turu väiksus. Arvestama peab alati ka ekspordiga,“ sõnas ta.

Trigon Agri teatas täna Stockholmi börsile, et müüs 10,74 protsendi suuruse osaluse ettevõttes Trigon Dairy Farming Estonia. Ostjaks oli Ingman Development Oy Ab.

Loe pikemalt Äripäeva teemaveebist Põllumajandus.ee

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara