AS Estanc: teiste firmade töötajaid me üle ei osta

ASi Estanc juhtide kinnitusel vajab ettevõte lähiajal küll arvestataval hulgal uusi töötajaid, kuid teistelt ettevõtetelt pole kavas neid üle lüüa.

Läinud reedel toimus ASis Estanc Äripäeva Tööstuse klubi, kus Estanci nõukogu esimees Raigo Tammo ja juhatuse esimees Vaido Palmik tutvustasid ettevõtte kogemusi uue tootmishalli rajamisel.

Moodne tootmisüksus avati Jüri tehnopargis juba 2013. aasta kevadel ning täna tegeleb ettevõte olemasoleva tootmise laiendamisega. Seetõttu vajab ettevõte juba lähiajal ka uusi töötajaid.

Vaido Palmik märkis, et ettevõte kasvab hetkel heas tempos ning kui möödunud aasta lõpetati käibe osas 10,8 miljoni euroga, siis tänavune eesmärk on seatud juba 13 miljoni peale.

„Vajame sel aastal juurde 30 uut inimest. Samas peab uute töötajate leidmisega kurja vaeva nägema,“ kommenteeris Palmik.

Samas kinnitas ta, et teistest ettevõtetest pole kavas Estancil töötajaid üle lüüa. „Üle me inimesi ei osta. Pigem kasutame sellist lähenemist, et võtame sisse madalama kvalifikatsiooniga inimesi ja koolitame nad ise välja.“

Tootmise laienduse kavatseb Estanc avada 2015. aasta veebruaris.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara