Saare Dolomiit-Väokivi juht ostis firma välja

Hindrek Auväärt omandas kogu OÜ Saare Dolomiit-Väokivi, ostes välja AS Saare Kalurile kuulunud 37 protsenti firmast.

Auväärt, kes omas läbi ettevõtte Reval Stone OÜ 63 protsenti firmast, haldab alates 14. aprillist AS Saare Kalurile kuulunud osa ostuga kogu ettevõtet.

Hindrek Auväärt on olnud juhatuse liige aastast 2003. Auväärt ise ostu kommenteerida ei soovinud, kuna viibib välisreisil Moskvas.

OÜ Saare Dolomiit-Väokivi põhitegevusala on looduskividest, eeskätt kohalikust dolomiidist ja paekivist viimistlusmaterjalide tootmine, müük ja paigaldus.

Ettevõtte majandusaasta aruande andmeil olid viimased suurimad objektid Eestis: Tallinna teletorni dolomiitfassaadi rekonstrueerimise lõpetamine, Tallinna Ülikooli teadusmaja Astra fassaadi katmine graniitplaatidega, eramute dolomiitfassaadid ja paekivipõrandate ehitus mitmetel Tallinna vanalinnas asuvatel objektidel. Välismaal, aga Moskvas asuvate residentshoonete dolomiitfassaadid.

Ettevõtte majandusaasta aruande järgi 2012. aastal müügimahud vähenesid. Käive 2011. aastal oli 3,9 mln eurot, 2012. aastal aga 3,8 mln eurot. Sellest Eesti turult tuli 1,5 mln  eurot ja ekspordist 2,3 mln eurot. Puhaskasumiks kujunes 488 000 eurot, mis on 3% enam kui 2011. aastal.

Osale arutelus

  • Marta Jaakson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

ASTEL EST OÜ otsib TEHASEJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. juuni 2018

SKF ESTONIA otsib MÜÜGIINSENERI

M-Partner HR OÜ

04. juuni 2018

ASTEL MODULAR otsib EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

05. juuni 2018

Teabevara