EAS aitab ettevõtetel ekspordipartnereid leida

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus käivitas uue teenuse, mis aitab ettevõtjatel lihtsalt ekspordipartnereid leida, vahendab Tehnopol.ee.

Nimetatud teenus aitab Eesti eksportööridel leida välisturgudel õige ekspordipartneri vastavalt iga ettevõtte vajadusele. Ekspordipartneri otsingu teenus on esimene ja oluline samm ekspordinõustamise teenuste portfelli kujundamisel.

Ekspordipartneri otsing on iga ettevõtte vajadustest lähtuv konsultatsiooniteenus, mis lepitakse EASi ja ettevõtte vahel kokku. Teenuse tellinud ettevõttele koostatakse vastava turu kohta lühianalüüs (konkurents, standardid, hinnatasemed, barjäärid jne).

Teenuse olulisem osa on eksportööri poolt ette antud profiilile vastavate potentsiaalsete klientide otsimine, nendes Eesti ettevõtte vastu huvi tekitamine ning vastastikuse huvi korral ärikohtumiste kokkuleppimine, vajadusel ka esmastel kohtumistel osalemine.

Teenuse maksumus ettevõttele ühe turu kohta on 500 eurot (+km).  Ekspordipartneri otsingu teenust pakuvad  EASi ekspordinõunikud kuuel turul.

Uue teenusega saab lähemalt tutvuda EASi koduleheküljel.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Käsi­raamatud