K-Estek OÜ kolib oma tootmise Pakri Teadus- ja Tööstusparki

Pakri Teadus- ja Tööstuspark alustas koostööd innovaatilisi energiavõrgulahendusi pakkuva start-up ettevõttega K-Estek.

Elektrikilpide- ja toodete komplekteerimisega ning projekteerimisega tegelev alustav ettevõte K-Estek OÜ ning Pakri Teadus- ja Tööstuspark allkirjastasid 31. mail koostööleppe, mille kohaselt kolib K-Estek oma tootmise üle tööstuspargi hiljuti avatud hoonetekompleksi Paldiskis.

Uutel pindadel avaneb K-Estekil võimalus oma toodangu mahtu oluliselt suurendada ning komplekteerida kuni 2500 A nimivooluga elektrijaotuskeskuseid.

Paldiskis asutatud energeetikaettevõte K-Estek OÜ, mille omanikel on energeetikavaldkonnas tegutsemisel varasemalt ligi 14 aastane kogemus, loodi 2012. aastal.  Täna teeb K-Estek juba koostööd muuhulgas maailmakuulsa energeetikakontserniga ABB ning kodumaise elektrimontaažimaterjalide valmistamise- ja elektroonikaseadmete koostamisega tegeleva ettevõttega M & P Nurst AS.

K-Estek OÜ tegevjuhi Kalvar Kaselehe sõnul on nende ettevõte hoidnud juba pikemat aega silma peal Pakri Teadus- ja Tööstuspargi arengutel ning otsinud võimalust koostööks.

“Oleme energeetikavaldkonnas tegutsev alustav ettevõte ning usume, et koostöö Pakri Teadus- ja Tööstuspargiga on meie ettevõtte edasise arengu seisukohalt väga perspektiivikas,“ märkis Kaseleht.

Pakri Teadus- ja Tööstuspark tegevjuht Enn Laansoo, Jr. hinnangul on K-Estek OÜ-l mitu väärtuslikku eeldust edasiseks jõuliseks arenguks - hea koostöö ABB’ga ning kõrge motivatsioon tootearenduse ja taastuvenergeetika valdkonna tootmise vastu.

“Koostöös Tehnopoliga suudame K-Estek`ile pakkuda sünergiat ehk vajalikke teenuseid ja taristut, et olla tellimuste kasvades parim partner oma uuele koostööpartneritele ning aidata realiseerida ka nende soove uute toodete väljaarendamisel, ” ütles Laansoo.

K-Estek OÜ on kuues klient, kellega Pakri Teadus- ja Tööstuspark on sõlminud Paldiskis Kivi tn 12 asuva 5000 m² suuruses hoonekompleksis üürilepingu.
 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib RAKVERE TEHASE JUHTI

Fontes PMP OÜ

01. juuli 2018

UPONOR otsib PROJEKTI MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

02. juuli 2018

Teabevara