K-Estek OÜ kolib oma tootmise Pakri Teadus- ja Tööstusparki

Pakri Teadus- ja Tööstuspark alustas koostööd innovaatilisi energiavõrgulahendusi pakkuva start-up ettevõttega K-Estek.

Elektrikilpide- ja toodete komplekteerimisega ning projekteerimisega tegelev alustav ettevõte K-Estek OÜ ning Pakri Teadus- ja Tööstuspark allkirjastasid 31. mail koostööleppe, mille kohaselt kolib K-Estek oma tootmise üle tööstuspargi hiljuti avatud hoonetekompleksi Paldiskis.

Uutel pindadel avaneb K-Estekil võimalus oma toodangu mahtu oluliselt suurendada ning komplekteerida kuni 2500 A nimivooluga elektrijaotuskeskuseid.

Paldiskis asutatud energeetikaettevõte K-Estek OÜ, mille omanikel on energeetikavaldkonnas tegutsemisel varasemalt ligi 14 aastane kogemus, loodi 2012. aastal.  Täna teeb K-Estek juba koostööd muuhulgas maailmakuulsa energeetikakontserniga ABB ning kodumaise elektrimontaaþimaterjalide valmistamise- ja elektroonikaseadmete koostamisega tegeleva ettevõttega M & P Nurst AS.

K-Estek OÜ tegevjuhi Kalvar Kaselehe sõnul on nende ettevõte hoidnud juba pikemat aega silma peal Pakri Teadus- ja Tööstuspargi arengutel ning otsinud võimalust koostööks.

“Oleme energeetikavaldkonnas tegutsev alustav ettevõte ning usume, et koostöö Pakri Teadus- ja Tööstuspargiga on meie ettevõtte edasise arengu seisukohalt väga perspektiivikas,“ märkis Kaseleht.

Pakri Teadus- ja Tööstuspark tegevjuht Enn Laansoo, Jr. hinnangul on K-Estek OÜ-l mitu väärtuslikku eeldust edasiseks jõuliseks arenguks - hea koostöö ABB’ga ning kõrge motivatsioon tootearenduse ja taastuvenergeetika valdkonna tootmise vastu.

“Koostöös Tehnopoliga suudame K-Estek`ile pakkuda sünergiat ehk vajalikke teenuseid ja taristut, et olla tellimuste kasvades parim partner oma uuele koostööpartneritele ning aidata realiseerida ka nende soove uute toodete väljaarendamisel, ” ütles Laansoo.

K-Estek OÜ on kuues klient, kellega Pakri Teadus- ja Tööstuspark on sõlminud Paldiskis Kivi tn 12 asuva 5000 m² suuruses hoonekompleksis üürilepingu.
 

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

METEC otsib musta metalli keevituse osakonna TOOTMISJUHTI

Tripod Grupp OÜ

30. september 2018

Teabevara