Salapärane Soome firma avab Eestis uue tootmisüksuse

Oma nime mitte avaldav Soome tööstusettevõte kavatseb lähiajal avada Eestis uue tootmisüksuse, millele otsitakse hetkel juhti.

Personaliteenuseid pakkuv Finesta Baltic OÜ on viimastel nädalatel otsinud tehase juhti Tallinnas asuvasse uude tootmisüksusesse. Finesta kliendiks  on Soome päritolu tunnustatud ettevõte, mis tegeleb innovaatiliste plastik- ja metalltoodete projekteerimise ning tootmisega.

Ettevõttel on 40 aasta pikkune rahvusvaheline kogemus ja aastane käive 30 miljonit eurot. Mis ettevõttega tegu on, töökuulutusest paraku ei selgu.

Finesta Balticu esindaja Veiko Noriti kinnitusel ei soovi nende klient hetkel avalikku tähelepanu.

„Veel on vara rääkida, kuna hetkel pole veel koppagi maasse löödud,“ märkis Norit, kelle hinnangul võiks teema juurde naasta sügisel.

Eesti Plastitööstuse Liidu tegevjuht Jaanus Tärnov tunnistas, et pole kõnealusest plastik- ja metalltoodete projekteerimisega tegeleva ettevõtte plaanidest midagi kuulnud.

„Meie liiduni pole selline info jõudnud,“ märkis Tärnov ning hindas, et pigem võib taolist infot omada mõni plastiliidu liikmesettevõte.

Finesta Balticu poolt vahendatavast tööpakkumisest selgub, et otsitava tootmisüksuse juhi põhiülesanneteks saab uue tehase töö käivitamine ja tehase juhtimine, võtmemeeskonna komplekteerimine ning  tootmisprotsesside juurutamine.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud