Saaremaa paaditootja edukas müük Soome messil

Helsingi väikelaevamessil käinud Saaremaa paadifirmal Alunaut läks aktiivseks müügiks juba esimesel messipäeval ning koju naasmise ajaks oli reisi äriline tulemus mõõdetav kuuekohalise numbriga.

"Müüdud sai Alunaut 750 AC ehk Alunaudi omatoodangu hulka kuuluv paat ning seda piltlikult öeldes otse joonestuslaualt," kinnitas ettevõtte juht Mark Muru Saarte Häälele ning lisas, et kõnealune paat jääb Eesti lipu alla ja kodusadamaks saab Tallinn.

Lisaks sai Alunaudi jaoks eelmisel nädalal Soomes alguse veel teinegi tehing, omatoodangusse kuuluva mootorpaadi Alunaut 550 CC müügilepingul allkirju veel pole, kuid käsi on surutud ja vastastikused lubadused antud.

"Meie tõmbenumbriks on seni olnud väga hea töökvaliteet ja konkurentidest keerukamad tooted, aga eks see kajastub kahjuks küll mitte nii atraktiivsetes hindades," rääkis Muru.

Alunaudi jaoks on lõppenud Helsingi messist palju põnevam üritus 8.-10. märtsini samuti Soomes toimuv Turu mess, sest seal esitletakse Muru sõnul "üsna omapärast ja küllaltki kallist paati".

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

Käsi­raamatud