Toetuse saanud Põlevkivi Kompetentsikeskus asus töötajaid otsima

Äsja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt 3 miljonit eurot toetust saanud TTÜ Virumaa Kolledži juurde loodud Põlevkivi Kompetentsikeskus (PKK) asus uusi töötajaid otsima.

PKK otsib nelja uut töötajat sh juhatajat. PKK juhataja töö sisuks hakkab olema PKK arendamine ja juhtimine, ühisprojektide algatamine ja koordineerimine, rahvusvaheliste kontaktide ja projektide arendamine ning rahvusvahelise tegevuse koordineerimine.

Ettevõtlusjuhi ülesanneteks hakkab olema väike ja keskmise suuurusega ettevõtete võrgustiku haldamine, õigusteabe seire teenuse osutamise korraldamine, välispartnerite otsing ning töö ettevõtlusklientide välisturgudele tungimine, suhtlus välispartneritega ettevõtlusvaldkonnas, ettevõtlusinkubaatori käivitamine ja juhtimine ning inkubantide spetsiifilise nõustamise korraldamine.

PKK teadlikkuse ja infospetsialist peab hakkama tegelema valdkondliku info kogumise ja edastamisega, PKK infohalduse korraldamisega, ürituste (sh rahvusvaheliste) ettevalmistamise ja läbiviimisega, suhtkusega rahvusvaheliste partneritega avaliku ja regionaalhuvide valdkonnas ning rahvusvahelistel üritustel osalemise korraldamisega.

Projektijuht hakkab tegelema ELSF projektide elluviimise ja koordineerimisega, projektide eelarve koostamise ning jälgimisega, riigihange korraldamisega ning vastutab projektdokumentatsiooni eest.

PKK juhataja kohale kandideerijal peab olema töökogemus keskastme juhina, ettevõtlusjuhilt nõutakse töökogemust ettevõtlusvaldkonnas.

Kandidaadid saavad CV, motivatsioonikirja ja palgasoovi esitada 15. jaanuarini.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

UPONOR otsib PROJEKTI MÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

02. juuli 2018

HKScan otsib RAKVERE TEHASE JUHTI

Fontes PMP OÜ

01. juuli 2018

Teabevara