Zincpoti uus tehnoloogia maksis 16 miljonit

Kaubamärki Zincpot kasutav AS Paldiski Tsingipada alustas Baltimaades ainulaadse kuumtsinkimisega, millesse investeeriti 16 miljonit krooni.

"Uus tehnoloogia võimaldab soovi korral kuumtsinkida kasvõi sentimeetriseid kruvisid. Pisidetailide kuumtsinkimise võimaluse järele on turul küllaga nõudlust. Peaasjalikult on sellise teenuse tarbijad erinevaid kinnitusvahendeid tootvad ettevõtted," ütles Zincpoti juht Peeter Poolake.

Tehnoloogia hankis Zincpot Rootsi pinnatöötlusseadmeid tootvalt ettevõttelt Progatec AB.

Poolake lisas, et Zincpot peab tähtsaks tehnoloogia arendamist nimelt praegu, et olla majandusolukorra paranedes veelgi enam konkurentsivõimeline. "Tellimuste nimel konkureerimisel tähtsustavad kliendid üha enam kaasaegse sisseseade, keskkonnasäästliku kontseptsiooni ning paindliku töökorraldusega ettevõtteid, kelle teenuste valik on lai ning hinnad on atraktiivsed," rääkis ta.

Zincpot pakub piirkonna metallitööstusettevõtetele terase korrosioonikaitse teenust kuumtsinkimise teel, olles moodsaim kuumtsinkimistehas Põhja- ja Baltimaades.

Tehasel on alates 2008. aasta novembrist keskkonnakompleksluba, millega Zincpot täidab Euroopa Liidu kõrgeimad keskkonnanõuded.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara