Saku endine finantsdirektor asub juhtima Mainor Ülemiste City’t

Saku Õlletehase endine finantsdirektor ja juhatuse liige Taavi Toots lahkus läinud kuu keskel ametist, et asuda Mainor Ülemiste City juhatuse esimeheks.

Toots töötas Saku Õlletehases alates 2011. aasta kevadest.

„Oma suuremate objektidena tooksin välja uue aruandluskeskkonna käivitamise ja Baltikumi IT-organisatsiooni loomise. Kuigi Saku on tööandjana hea ja innovaatiline ettev?te, olen kokkuv?ttes finantsi ja tootmise valdkonnas juba ligi 10 aastat tegutsenud, mist?ttu uut ja üllatavat on vähe. See toetaski otsust edasi minna,“ kommenteeris Toots ametivahetuse põhjuseid.

„Igaüks tahaks ju, et oskustes oleks pidev areng. Oktoobris sai finantsvaldkonna jaoks pingeline aeg - eelarveprotsess - läbi ja oli sobiv aeg lahkuda. Ülo Pärnitsa (Mainor Ülemiste suuromanik - toim.) tööpakkumine, kus saan ennast uues valdkonnas proovile panna, tuli ?igel ajal,“ lisas ta.

Tootsi uueks töökohaks on Mainor Ülemiste City juhatuse esimehe ametikoht.

„Kui soomlaste osalusega Technopolisel läheb kenasti ja Gert Jostov (Technopolis Ülemiste juhatuse esimees – toim.) teeb head tööd, siis Mainorile kuuluval alal on uut elu kiiremini vaja sisse puhuda.

Plaanid on korralikud - tahame Ülemiste Cityst tervikuna välja arendada Skandinaavia suurima „targa mikromajanduse“ ja Tallinna ärikeskuse, kus iga päev käiks tööl mitukümmend tuhat inimest.

Unikaalne geograafiline paiknemine loob meile selleks head eeldused. Täpsemalt ei tahaks praegu rääkida, natukene tuleb enne atra seada,“ tutvustas Toots uue ametikohaga seotud plaane.

Taavi Toots asub ametlikult Mainor Ülemiste juhatuse esimeheks 15. novembril.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara