Vaata, kes on Briti Rikaste TOPi kiireimad kasvajad, suurimad võitjad ja kaotajad!

Täna avaldas The Sunday Times Suurbitannia Rikaste TOP 1000. Sellest selgub, et edetabelisse kuuluvate jõukurite varandus kasvas hoogsalt majanduskriisist hoolimata.

Nii mõnigi varemgi Briti rikaste edetabelis figureerinud inimestest kahekordistas ajal, mil Suurbritannia seisab silmitsi raske majanduskriisiga, enda vara väärtuse.

Aastaid edetabelit koostanud ajalehe väitel on asjaolu, et ühe aasta jooksul suurenes miljardäride vara väärtus 30% võrra, 21 aasta tähelepanuväärseim tulemus.

Numbrites tähendab see, et aasta jooksul suurenes Suurbitannia majandusliku eliidi vara väärtus tervenisti 77 miljardi naelsterningi võrra ehk 335,5 miljardi naelani.

Aastaga on Suurbitannias miljardäride arv kasvanud 43 inimeselt 53 inimesele, kusjuures üheksa neist on enda varanduse väärtust suutnud aastaga kergitada miljardi naela võrra.

Briti Rikaste TOPi koostaja Philip Beresford kommenteeris edetabelit, väites, et Suurbitannia kõige jõukamad inimesed ei ole karvavõrdki riiki tabanud rängas majanduskriisis kannatanud.

"Nad on läbi kriisi tulnud puhaste lehtedena. Nad ei ole kannatanud ajal, mil Suurbitannia on silmitsi ajaloo raskeima majandusliku olukorraga. Kuivõrd nad ei tarbi avalikke teenuseid, siis nad ei ole kriisi ka omal nahal tundnud," lisas Beresford.

Vaata siit, kes on Briti Rikaste TOPi kiireimaid varanduse kasvatajad ja suurimad võitjad ning kaotajad! 

Osale arutelus

  • Kadri Paas

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara