Atria avas Venemaal üle miljardi krooni maksva lihatööstuse

Peterburi lähistel Gorelovos alustas sel nädalal tööd Venemaa moodsaim, enam kui miljard krooni maksev lihatööstuskompleks.

Tehases kasutatav tehnoloogia on Venemaa modernseim, teatas ettevõte. Prognooside põhjal kahekordistab uus lihakombinaat senist Peterburi piirkonna Atria toodangut.

“Kuna uues tehases on toomisprotsess peaaegu täielikult automatiseeritud, kindlustab see lisaks mahtude kasvule ka toodete kõrge kvaliteedi,” kommenteeris Atria Venemaa asedirektor Juha Ruohola. Ta lisas, et tootemahtude suurenemise teevad ühtasi võimalikuks ka efektiivne logistikakeskus ja suurenenud transpordiressursid.

Vastne kompleks hõlmab 22 000 ruutmeetril tootmistehast ning ettevõtte logistikakeskust. Selle kaudu opereerivad oma kaupu ka teised kaks Atria Venemaa tehast.

Gorelovo lihakominaadi peamised tooted on erinevad grillvorstid ja viinerid, mis valmivad 240 meetri pikkusel tootmisliinil. Tehas annab tööd 200 inimesele.
 
Venemaa suurima välisettevõtte Atria käive oli 2009. aastal 1,9 miljardit krooni ning ettevõte annab tööd ligikaudu 2000 inimesele. Atrial on Venemaal koos Gorelovoga kokku kolm lihakombinaati.

Osale arutelus

  • Anne Oja

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

Teabevara