24. november 2014
Jaga lugu:

CM: Koike lõikeseadmetega valmivad autod ja laevad

Jaapani hapnik-, plasma- ja laserlõikamise tehnoloogia tootja Koike hoolitseb, et kõrgetasemeline tehnoloogia saaks kombineeritud kliendi vajadustega lõikevaldkonnas.

Koike klientideks on ettevõtted, kes tegutsevad laevaehituses, teraskonstruktsioonide tootmises, autotööstuses, masinate ja seadmete ning teistes metalltööstustes. Lõikamises on Koike’l ligi 100-aastane kogemus.

Koike’l on 9 tootmiskohta, ligi 1500 töötajat ja 500 miljoni euro suurune käive, millega on lõikeseadmete ja kaasaskantavate lõikurite alal üks maailma suurimaid tootjaid. Seadmed valmistatakse ja pannakse kokku Madalmaades ja Saksamaal ning varustatakse osadega, mis on valmistatud Koike (näiteks KATANA CNC) poolt ja teiste tarnijate tipptooteid kasutades.

Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonna (EMEA) teenindamise eest vastutab ning varustab kliente maaletoojate ja otsetarne kaudu Koike Europe.

Koike pakub terviklikku pakettiKoike Euroopa peakontoris, Zaandamis, on klientidele kasutamiseks demokeskus mitmete seadmete, lõiketehnoloogia koolituskeskuse ning tänapäevase tehnoloogiaga varustatud koolitusruum. Seal koolitatakse nii ettevõttesiseseid töötajaid kui ka klientide töötajaid (operaatorid, administraatorid, programmeerijad). See hõlmab plasma/gaasi või kiudlaseri, samuti täiendava tarkvara, lõikelaua, tolmufiltri ja teiste valdkondade alast koolitust.

Põhjalikud teadmisedKoike’le on pikaajaline suhe klientidega olulisem lühiajalisest edust. Ettevõte peab kõige olulisemaks klientidele antavat teadmist, mida võimaldavad tipptasemel eri tüüpi seadmed (plasma-, gaasi- või laserlõikamise või kombineeritud tehnoloogial põhinevad seadmed).

Koike’l on kõige laiem valik kaasaskantavaid lõike- ja keevitusseadmeid. Valikus olevatel kaasaskantavatel seadmetel on ulatuslik kasutusala, võimaldades sirgjoonelist, lõikejoone järgi faasimise või faasimiseta, H-talade, torude jms lõikamist.

Lisaks on Koike turule toonud uue PNC-12 Extreme mudeli. Uus CNC lõikeseade on turulolevate seadmetega võrreldes parem, kiirem ning laiahaardelisem.

TASUB TEADA

CNC programmid

Monotec, sobib plasmapõletile suuruses 1 kuni 15 mm (max 3000 x 1500 mm)

VENTEC, sobib plasmapõletile suuruses 1 kuni 6 mm (max 6000 x 2000 mm)GAMMATEC, sobib plasmapõletile suuruses 1 kuni 30 mm (max 6000 x 2000 mm)DELTATEC, sobib kuni kahele plasmapõletile ja kuni 4 gaasipõletile (2D)DELTATEX, sobib kuni kahele plasmapõletile ja kuni 4 gaasipõletile (2 ½ D)VERSAGRAPH, sobib ühele plasmapõletile (2 ½ D) ja 6 gaasipõletileLASERTEX, CO2 laser kuni 6 kW, 2 ½ D

KOIKE Europe B.V.

Grote Tocht 191507 CG ZaandamMadalmaadTelefon: +31 (0)75 612 72 27Faks: +31 (0)75 670 22 71www.koike-europe.com

info@koike-europe.com

Content Marketing (CM) ehk sisuturundus on moodne trend kogu maailmas, mille läbi ettevõtted tutvustavad oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. CM artikkel lähtub alati artikli eest tasunud kliendi huvidest ning seal sisalduva info tõesuse eest vastutab klient.

Autor: Toostusuudised. ee

Jaga lugu:
TÖÖSTUSUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad tööstusuudised igal nädalal enda postkasti.

Tööstusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Harro Puusild
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24harro@toostusuudised.ee
Roberta Lupp
Roberta LuppTööstusuudised.ee sündmusedTel: 5331 0510roberta.lupp@aripaev.ee
Rain Jüristo
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077Rain.jyristo@aripaev.ee