(Sisuturundus) CM: Epicori tootmistarkvara muudab Stansefabrikkeni töö kordades efektiivsemaks

Metallitööstusettevõte Stansefabrikken oli üks esimesi Epicori uuel tehnoloogial põhineva järgmise põlvkonna tarkvara soetajaid. Tänaseks on tarkvara juurutus lõppenud ja  Stansefabrikken kasutab juba kolm kuud edukalt Epicori tootmistarkvara.

Epicori tootmistarkvara on ühtne tootmise planeerimise, juhtimise ja haldamise süsteem, mille integreeritud rakendused võimaldavad ettevõttel efektiivsemalt juhtida protsesse alates kliendibaasi loomisest kuni ressursside planeerimise ja valmistatud toodete tarnimiseni.

Stansefabrikken toodab metallkonstruktsioonidel põhinevaid tooteid. Ettevõte keskendub metalltöötluse alltöövõtule, püüdes olla paindlik eelkõige väikeste ja keskmiste partiide tootmisega. Stansefabrikkenis töötab ligi 200 inimest ning tootmisprotsessis on kasutusel kaasaegsed seadmed ja uusimad tehnoloogiad.

Viimase nelja aasta jooksul on Stansefabrikken investeerinud seadmetesse ja tootmisprotsessi juhtimise parendamisse üle 3 miljoni euro. Need investeeringud on tõstnud ettevõtte konkurentsieelist ja olnud toeks tipptasemel teenusepakkujaks saamisel. Stansefabrikkeni viimaste aastate kasv on olnud märkimisväärne: käive on kerkinud 14,91 miljonilt eurolt 2011. aastal 16,33 miljoni euroni 2012. aastal. Ettevõtte selle aasta käibeks on planeeritud 17,47 miljonit eurot.

Ambitsioonikas kasvuplaan oli peamine põhjus, miks ettevõte otsustas võtta kasutusele moodsa tootmisressursside planeerimise süsteemi Epicor. Lisaks vajalikule tarkvara funktsionaalsusele oli ettevõttel vajadus ka suurendada töötajate oskusi ja rakendada kindlaid äriprotsesse.

Stansefabrikkeni efektiivsuse juht Dainius Maciulis on Epicori tootmisetarkvaraga väga rahul ja soovitab seda ka kõigile teistele. Tema sõnul on lahendus väga intuitiivne ja seda saab lihtsasti õpetada isegi kasutajatele, kes pole varem ERP-süsteemidega kokku puutunud.

Epicori tootmislahenduse juurutamise eesmärk ei olnud mitte ainult efektiivsuse suurendamine. Tarkvara kasutuselevõtuga oli kavas parendada ka ettevõtte protsesse. Proovitud sai teisigi süsteeme, kuid nendel puudus vajalik paindlikkus kohandamiseks. Samas olid Epicoril eeliseid, mis nende eelmises süsteemis puudusid.

„Epicor on väga hea lahendus, mille abil ehitada üles tulemuslikkuse näitajatel põhinev Stansefabrikkeni juhtimise ja haldamise  süsteem,“ sõnab Maciulis.

Epicori käivitamise esimesest päevast peale hakkas ostuosakond kasutama funktsioone, mis olid mõeldud nende töö efektiivistamiseks. Müügiosakonna töötajad said koolitatud ja rakendavad toodete halduse ning muudatuste juhtimise funktsioone. Ja lisaks eelnevale veel üks suurepärane kasu uuest süsteemist on äriprotsesside muutmise ja juhtimise funktsioon.

„Kolme kuu jooksul õpituga on väga lihtne lisada reegleid süsteemi, aitamaks kasutajaid andmete sisestamisel, aga samas ka kontrollimaks vajalikke sisestatavate andmete õigsust,“ sõnab Maciulis. 

Ta lisab, et Stansefabrikkeni Epicori tootmislahenduse kasutajad, kes töötavad tootmise planeerimise ja haldamise protsessidega, on uue tarkvaraga väga rahul ning ettevõttel on plaan hakata oma lahendust lähitulevikus veelgi laiendama.

  

 

 

 

 


 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara