Nordica eksjuht Jaan Tamm hakkab juhtima Printoni trükikoda

Jaan Tamm
Jaan Tamm

Riikliku lennufirma Nordica endine juhatuse esimees Jaan Tamm asub tänasest juhtima Eesti üht suurimat, Printoni ja Vaba maa ühinemisel tekkinud trükikoda.

“Tegime Jaanile samal päeval, mil Nordicast lahkumine teatavaks sai, ettepaneku naasta Infortari ettevõtete gruppi ning anda hoogu Vaba Maa ja Printoni ühinemisel tekkinud trükikojale,” märkis pressiteates investeerimisettevõtte Infortar juhatuse esimees Ain Hanschmidt.

“Jaan on ülesehitaja tüüpi, näiteks sai kunagi koos temaga käima lükatud täna üheks suurimaks taksofirmaks kasvanud Tallink Takso,“ sõnas Hanschmidt. „Samuti olen temaga pikalt koos töötanud Eesti Ühispangas Eesti parimate e-teenuste rakendamisel,“ sõnas Hanschmidt.

“Usun, et Printoni näol on tegemist mulle põneva väljakutsega, kuna olen seni olnud valdavalt tegev otse lõpptarbijale suunatud teenustega. Samas olen aastaid kuulunud Vaba Maa nõukogusse ja valdkond on mulle tuttav,“ märkis Jaan Tamm.

Jaan Tamme lisandumisel muutub Printoni juhatus kolmeliikmeliseks – lisaks Tammele kuuluvad trükikoja juhatusse liitunud ettevõtete Vaba Maa ja Printon senised juhatajad Jaan Vainult ja Tarmo Orasmäe.

Jaan Tamm on töötanud Nordica kaubamärki kasutava riikliku lennufirma Nordic Aviation Group juhatuse esimehe, investeerimisettevõtte Infortar tegevdirektori ning SEB ja varasema Eesti Ühispanga e-tehnoloogia ja operatsioonide divisjoni direktorina.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara