T-Tammer investeerib 2,7 miljonit eurot tootmisvõimsuse suurendamiseks

T-Tammeri tegevdirektor Anti Tammo.
T-Tammeri tegevdirektor Anti Tammo.

Metalluksi valmistav T-Tammer laiendab 2018. aastal tootmispinda 2000 ruutmeetri võrra ja investeerib kokku 2,7 miljonit eurot.

T-Tammer laiendas 2018. aasta algul oma tootmispinda enam kui 2000 ruutmeetri võrra, kasvatades nõnda oma tootmispinna enam kui 11 000 ruutmeetrini, teatas ettevõte Tööstusuudised.ee-le.

Laiendus oli vajalik, sest tootmismahud on kasvanud. Uuele pinnale pannakse nii automaatliinid, lisaks on ettevõttel plaanis soetada juurde ka metalli töötlemispinke.

"Tegemist oli meie lehtmetallist tuletõkkeuste automatiseerimise jätkuinvesteeringuga. See tootegrupp kasvas meil eelmisel aastal 60%, samal ajal ettevõtte kasv tervikuna oli ligi 30%," selgitas T-Tammeri tegevdirektor Anti Tammo.  

Ta lisas, et ettevõtte kiire kasvu taga on ennekõike Põhjamaades kasvav nõudlus. "Samas olid mullu tugevad ka Baltimaad ning ehitussektor tervikuna," selgitab Tammo. 

Investeeringu suurus koos ehituslike ettevalmistustega on kokku 2,7 miljonit eurot. Praegu käivad tootmispinnal veel ehitustööd ning kasutusse võtab ettevõte uue pinna sügisel. 

Ettevõtte prognoosib 2018. aasta käibeks enam kui 21 miljonit eurot, millest 17 miljonit moodustab eksport teistesse Euroopa Liidu riikidesse.

T-Tammer on Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mis kuulub ühtlasi Skandinaavia suurimate metalluste tootjate hulka. Tegemist on suurima metalluste tootjatega Baltimaades. T-Tammeris töötab enam kui 160 inimest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara