ETS NORD omandab ventilatsioonilahenduste firma KH Vent

ETS Nord tootmine.
ETS Nord tootmine.

Ventilatsiooniseadmete ja –tarvikute tootja ETS NORD sõlmis täna lepingu Taani ventilatsioonilahenduste tootja ja hulgimüüja KH Vent omandamiseks.

Tehing on järgmine samm ETS NORDi positsiooni tugevdamiseks Skandinaavia turul, teatas ettevõte. Samaaegselt rajatakse Ikasti Jutlandis ka uued tootmis-ja laoruumid, mis annavad ETS NORDile parema võimaluse teenindada kliente üle Taani.

ETS NORDile kuulub ka Taanis juba 2016. aastal asutatud Hvidovre filiaal. Kogu KH Vent personal, eesotsas Johnny ¨landi ja Wouter Cuywersiga, siirdub ETS NORD organisatsiooni. Gert Ladefoged jätkab Taani maa- ning müügijuhi ametis. Johnny ¨land alustab ettevõtte äriarendusjuhina tööd Kopenhaagenis.

Kurth Vegar Olesen jätkab müügitööd ning kliendibaasi arendamist oma kodulinnast Ikastis. Hvidovre filiaali juhiks saab Wouter Cuywers.

Ühinemine algab 1. veebruaril ning peaks valmis olema 2018. aasta teiseks kvartaliks. 

ETS NORD AS on 1998. aastal asutatud erakapitalil põhinev aktsiaselts, mille põhitegevuseks on ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootmine, projekteerimine ja müük. ETS NORD peakontor asub Tallinnas, tütarettevõtted Soomes, Rootsis ning Taanis. Ligi 250 töötajaga ettevõtte käive 2017 aastal oli 30,5 miljonit eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara