Custom Metal laiendab tootmist

Joosep Mäe.
Joosep Mäe.

Metallitööstus Custom Metal OÜ laiendab seoses kiire kasvuga olemasolevas tootmishoones 250 ruutmeetri võrra pinda. Pärast laiendust on ettevõttel kokku 950 ruutmeetrit pinda.

„Uus pind asub samas majas ja pinna kasutusele võtmine on tingitud ettevõtte kiirest kasvust ning peagi lisanduvast uuest tootmisseadmest,“ ütles ettevõtte juht Joosep Mäe Tööstusuudistele ja lisas, et 2016. aasta lõpus prognoositud käibekasv on praeguseks ületatud.

Praegu on Custom Metalil kogupinda 700 ruutmeetrit, pärast laiendust kasvab pind 950 ruutmeetrini. „Uuele pinnale tehakse kontorid ja olmeruumid ning lisandub ka tootmispinda. Renoveerimistööd on plaanis lõpetada jõuludeks,“ sõnas ta.

Ettevõttes töötab 22 inimest, töö käib kolmes vahetuses.

Custom Metal OÜ müügitulu kasvas 2016. aastal 20 protsenti, 442 658 euroni (võrreldes eelneva aastaga). Ärikasum suurenes 70 protsenti, 45 926 euroni.

Selle aasta alguses investeeris Custom Metal üle poole miljoni euro Amada fiiberlaserisse, mille abil plaanib ettevõte siseneda lehtmetalli töötlemise turule. 

Ettevõtte omanikud on Triin Mäe, Marek Nermann ja Joosep Mäe. Eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast dividende ei võetud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

Teabevara