Järvakandi klaasitehas otsib peale suurinvesteeringut töötajaid

Järvakandi klaasitehas.
Järvakandi klaasitehas.

Euroopa moodsaim O-I Järvakandi klaasitehas investeeris kolme aastaga 27 miljonit eurot ning avab homme, 27. mail esmakordselt tootmisega mitteseotud külalistele uksed.

Lahtiste uste päevaga avatakse kandideerimine erinevatele tootmise laienemisega tekkinud uutele töökohtadele.

Järvakandi tehase juhi Piotr Jakubaszko sõnul tehti viimane kahe miljoni eurone investeering liivapuhastustehasesse. “Kohaliku liiva kasutamine ja puhastamine muudab tootmise stabiilsemaks ning turvalisemaks,” ütles Jakubaszko pressiteates. 

O-I on 2015. aastast investeerinud Eestisse ligi 27 miljonit eurot ning toodab kohalikus tehases ligi 700 000 klaaspakendit iga päev.

“Jätkame oma tehase arendamisega ning otsime tööle liinioperaatoreid ning automaatikainsenere,” ütles Jakubaszko. 23 riigis tegutseva rahvusvahelise firmana pakub O-I ülemaailmseid karjäärivõimalusi.

“Avatud uste päeval pakume kohalikele inimestele ja potentsiaalsetele töötajatele põneva võimaluse tulla vaatama, kuidas moodsaima tehnoloogia ja oskustööga klaaspakendeid toodetakse. Samuti saavad külalised tutvuda klaasitootmise ajalooga Järvakandi klaasimuuseumis ning ajalooliste klaasitegemise meetoditega Järvakandi Klaasistuudios,” lisas Jakubaszko.

 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara