Baltic Workboats tõstis palka

Baltic Workboatsi tehas Nasvas.
Baltic Workboatsi tehas Nasvas.

Baltic Workboats tõstis 2017. aasta algusest tootmispersonali töötasusid ligi 25 protsenti.

Ettevõte soovis saavutada tootmisega seotud töötajate brutopalgaks ligi kahekordse Saare maakonna keskmise, ületades ka Eesti keskmise brutopalga, teatas ettevõte. 

Statistikaameti 2016. aasta III kvartali andmetel oli Saare maakonna keskmine brutopalk on 852 eurot, Eesti keskmine brutokuupalk oli 2016. aasta III kvartalis 1119 eurot.

"Meie ettevõtte kõige olulisemaks väärtuseks on meie töötajad ja nende panus ettevõtte väärtuse kasvatamisel. Soovime muuta Saaremaal töötamise veelgi atraktiivsemaks ja pakkuda stabiilsemat töökeskkonda,” ütles Baltic Workboatsi juhatuse esimees Margus Vanaselja.

Palgakasv on Vanaselja sõnul võimalik võimalik tänu ettevõtte ekspordi suurenemisele ja tootmismahu kasvamisele.

Juhatuse esimehe sõnul on Baltic Workboats jõuliselt arenev ja kasvav ettevõte, mistõttu otsib ettevõte pidevalt oma meeskonda insenere, keevitajaid, mehaanikuid, elektrikuid ja teisi tootmisega seotud personali. 

Baltic Workboats on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes toodab alumiiniumist ja terastest töölaevu. Ettevõtte tooteportfelli kuuluvad lootsi ja patrull-laevad, praamid, puksiirid, katamaraanid ja muud töölaevad. Ettevõte annab tööd ligi 200 inimesele. Ettevõtte 2016. aasta käive oli 26 miljonit eurot. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara