Algas registreerimine Tootmisjuhtimise kooli

Koolitaja Jari Kukkonen
Koolitaja Jari Kukkonen

Äripäeva Akadeemia on alustanud osalejate registreerimist Tootmisjuhtimise kooli, mis kestab tänavu 1. märtsist kuni 13. juunini.

Tootmisjuhtimise kooli teeb eriliseks see, et tegemist on ennekõike praktilise õppega, mis koosneb 6 moodulist ehk kuuest päevast. Selle aja jooksul külastatakse vähemalt 3 tootmisettevõtet. Näiteks saab kohe esimesel päeval näpunäiteid sellest, kuidas ülejäänud elus igal nädalal üks päev kokku hoida.

Tootmisjuhtimise kooli veab Jari Kukkonen, kes on rahvusvahelise taustaga ja kogenud koolitaja-konsultant ning ettevõtja.

„Ma tõestan, et on võimalik toota kiiremini, odavamalt ja parema kvaliteediga nii, et kliendi ja töötajate rahulolu kasvab,“ lubab Kukkonen osalejatele ja lisab, et koolitus ei ole ettevõtte jaoks kulu, vaid pigem investeering.

Äripäeva Akadeemia Tootmisjuhtimise kool sai alguse juba 2012. aasta kevadel. Koolitus toimub kaks korda aastas – üks kord kevadel ja teine sügisel.

Selle aasta kevadine koolitus alustab 1. märtsil ja lõpetab 13. juunil. Kevadisest grupist saab ühtlasi ka Tootmisjuhtimise kooli 10. lend.

Mullu kevadel lõpetanud lennus osales näiteks OÜ Joik tootmisjuht Siiri Käpa, kelle kommentaare saate kuulata allolevast videost.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara