VIDEO! Kuidas saaks Eesti energiasektor kogu maailmale eeskujuks olla?

Maailma Energeetikanõukogu Euroopa regiooni juht Einari Kisel.
Maailma Energeetikanõukogu Euroopa regiooni juht Einari Kisel.

Energiasektori ettevõtjad ja arvamusliidrid jagasid 16. novembril toimunud traditsioonilisel advokaadibüroo GLIMSTEDTi ja Äripäeva korraldatud Energiakonverentsil mõtteid, millega saaks Eesti energiasektor kogu maailmas eeskujuks olla.

Videos astuvad üles Einari Kisel, Margus Vals, Jaak Urm, Imbi Jürgen, Ants Noot, Martin Kruus, Sander Saat, Sven Pitkve ja paljud teised. 

Tänavune konverents toimus juba 7. korda ja tõi saali kokku 140 osalejat. Sündmusel räägiti aktuaalsetest energiateemadest ja keskenduti sellele, mis võib Eesti ja Euroopa energeetikat lähitulevikus ees oodata. 

Energiakonverents on tunnustatud valdkonna suursündmus, mis leiab aset juba 2010. aastast. Konverentsi eestvedajad ja korraldajad on advokaadibüroo GLIMSTEDT ja Äripäev.

GLIMSTEDT on üks Baltikumi juhtivaid advokaadibüroosid, kus töötab kokku üle 250 juristi-advokaadi Tallinnas, Riias, Vilniuses ja erinevates Rootsi linnades. GLIMSTEDTi kohalolu kõikides Balti riikides võimaldab hallata suuremahulisi Baltikumiüleseid projekte.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara