INSTRUTEC 2016 keskendub uutele tehnoloogiatele

Foto tööstusmessilt Instrutec.
Foto tööstusmessilt Instrutec.

16.–18. novembril Eesti Näituste messikeskuses toimuva INSTRUTECi põhifookuseks on uued tehnoloogiad ja seadmed, tootearendus, tootmistehnika, tööriistad, allhange ja tehnohooldus.

Messile oodatakse kõiki tööstusvaldkonnas tegelevaid ettevõtjaid ja huvilisi, kes soovivad end kursis hoida tööstusega seotud uuendustega. Läbi aegade on suudetud hoida messil osalejate ja külastajate arvu suhteliselt stabiilsena, mis on jäänud umbes 5000 külastuse juurde, kuid see on kohtumispaigaks kõikidele tööstusvaldkonna tippudele. Kui samal ajal on kogu Euroopas messide hooaeg, siis peavad paljud otsustama, millisel messil osaleda.

Räägitakse rahastusest

Paralleelselt INSTRUTEC messiga toimuvad erinevad sihtgruppi puudutavad sisulised seminarid, kus saab infot mitmete oluliste teemade ja initsiatiivide osas, millega oleks ettevõtetel kasulik end kursis hoida. Sel aastal räägitakse eraldi EU poolt rahastatud projektidest, mille eesmärk on valdkonda arendada.

Lisaks räägitakse erinevatest IT-lahendustest, mis aitavad tõsta tootmisettevõtete efektiivsust ja automatiseeritust. Reedel, 18. oktoobril on ees ootamas juba traditsiooniline tippjuhtide seminar, mis keskendub väljakutsetele seoses tööjõuga. Samuti on taas tulemas “In-Action” ala, kus sel aastal saab proovida virtuaalreaalsust. ng saks on toimumas nii mõndagi põnevat.

Osale arutelus

  • Triin Ploompuu (Eesti Masinatööstuse Liit) ja Epp Sultsmann (Eesti Näituste AS)

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara