Rannarootsi panustab toote-arendusele ja inimestele

Rannarootsi lihatoode.
Rannarootsi lihatoode.

Läänemaal tegutsev Rannarootsi Lihatööstus AS on kaks aastat järjest võitnud Toiduliidu konkursi “Eesti Parim Lihatoode”, mis näitab, et nende tootearendusmeeskonnal on küllaga nii oskusi kui ka inspiratsiooni.

Toidutööstuse TOPi kolmandale kohale kerkinud ettevõttel kasvas mullu nii käive kui ka kasum. Viimaste aastate häid tulemusi on Rannarootsi Lihatööstus ASi tegevjuhi Silver Kauri sõnul enim mõjutanud investeeringud meeskonda ja tootearendusse. Ta lisas, et kaks Toiduliidu suurt auhinda on olnud tunnustuseks ja motivatsiooniks kogu ettevõttele.

“Oleme olnud julged ning seda nii tugeva meeskonna loomisel kui ka tootearenduse poole pealt. Oleme turule toonud selliseid tooteid, mis on üllatanud nii tarbijaid kui ka konkurente. Siinkohal on hea võimalus tänada Rannarootsi eelmiseid juhte, kes selle protsessidega juba alustasid,” sõnas Kaur, märkides, et ettevõte loodab ka sel aastal vähemalt sama häid tulemusi näidata.

“Kui inimestel silmad säravad ja nad tulevad tööle hea meelega, siis on ettevõttel lihtsam kasvada,” nentis Kaur, kelle sõnul on Rannarootsi Lihatööstus võtnud teadlikult lihatoodete tootearenduses liidripositsiooni ning soovib olla suunanäitaja ka edaspidi.

“Investeerime inimestesse ja tootearendusse, katsetame uusi kombinatsioone maitsetes, tooraines ning tootmistehnoloogias. Tootearendusest ja innovatsioonist on saanud meie meeskonna mõttelaad ning edasiviiv jõud,” lisas ettevõtte juht.

Rannarootsi tooteportfellis on üle 200 lihatoote.

Osale arutelus

  • Gerli Ramler, kaasautor

    Gerli Ramler, kaasautor

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara