(Sisuturundus) Parem hooldus, ajasääst ja raha kokkuhoid iguse uute nutiplastide abil

Pidevas liikuvuses olevate masinate intelligentsed plastist osad – iguse uued liikumisplastid – suurendavad jõujaama kättesaadavust ning muudavad ennetava hoolduse varasemast veelgi lihtsamaks.

Liikumisplastid trotsivad vihma, soola, äärmuslikke temperatuure, peavad vastu õlidele ja kemikaalidele, on kergemad, dünaamilisemad, energia- ja samas ka kulutõhusamad. Hannoveri messil astus igus järgmise sammu, esitledes intelligentseid nutiplaste Industry 4.0 jaoks. Nutiplastide kasutamisel muutub ennetav hooldus lihtsamaks ning vähendab seega ka tulevikutehase kulusid ning suurendab usaldusväärsust.

Praegu kasutatakse tõhusaid liikuvatele rakendustele mõeldud plaste üle maailma: igapäevaselt köögimasinates, jalgratastes või duðikabiinides, aga ka tööstuskeskkondades, nagu tööpinkides või kraanaseadmetes. igus on võimeline andma täpseid andmeid liikumisplastide kasutusea kohta tänu ulatuslikele katsetustele 2750 ruutmeetri suuruses katselaboris. Katsetulemused kanti veebipõhistesse tööriistadesse, olles kättesaadavad ka mobiilirakendusena.

Kuna nutiplastide andmed asuvad võrgus, laiendab see hoolduse võimalusi ning jõujaam on kliendi jaoks alati saadaval. Nii intelligentsed „drylin“ seeria lineaarjuhikud kui ka energiaketid ja kaablid jälgivad end järjepidevalt ning annavad tõrgete korral varajase hoiatuse. Tootesari „isense“ koosneb eri andureist ja seiremooduleist. Seega integreerub iguse kommunikatsioonimoodul (ICOM) otse kliendi taristuga.

Automatiseeritud hooldus säästab aega ja raha

„isense“ tootesari suudab jälgida energiaketi, kaabli või lineaarjuhiku kasutusiga, mõõdab pidevalt vahemaad kui teeb kalkulatsioone. Kasutades nii süsteemi parameetreid kui ka tuhandeid katselabori katseandmeid, on ühtlasi võimalik usaldusväärselt ennustada sujuvat toimimist tegelikus tööoperatsioonis. Kui mõõdetud väärtusi ületatakse, näitab intelligentne toode järele jäänud kasutusaega juba varakult – see võimaldab õigeaegset hooldust ja asendamist.

Digitaalsete võimaluste suurendamiseks saab „isense“ tootesarja ühendada iguse andmekeskusega, kus toimub kasutusaja kohandatud kalkuleerimine ja äriprotsesside optimeerimine, mis hõlmavad hoolduse määramist või varuosade tellimist. Sellise lahenduse abil vähenevad hoolduskulud ning suureneb jõujaama võimekus.

iguse uusi nutikaid seadmeid saab tellida ka testimiseks. Seda, kuidas nutiplastid võimaldavad ennetavat hooldust, saab näha videost aadressil: www.igus.eu/smartplastics

IGUS

igus GmbH on rahvusvaheline energiaketisüsteemide ja polümeerliuglaagrite juhtiv tootja. Perekonna juhitav Kölnis baseeruv ettevõte on esindatud 35 riigis ja selles töötab üle maailma ligikaudu 2950 inimest. 2015. aastal tõid liikumisplastid – liikuvateks rakendusteks mõeldud plastkomponendid – igusele käivet 552 miljonit eurot. igus hoiab käigus sektori suurimaid katselaboreid ja tehaseid, et pakkuda klientidele innovaatiliste toodete ja nende vajadustele kohandatud lahenduste kiiret teostusaega.

Terminid „igus“, „chainflex“, „CFRIP“, „conprotect“, „CTD“, „drylin“, „dry-tech“, „dryspin“, „easy chain“, „e-chain“, „e-chain systems“, „e-ketten“, „e-kettensysteme“, „e-skin“, „energy chain“, „energy chain systems“, „flizz“, „iglide“, „iglidur“, „igubal“, „invis“, „manus“, „motion plastics“, „pikchain“, „readychain“, „readycable“, „speedigus“, „triflex“, „twisterchain“, „plastics for longer life“, „robolink“, „xiros“, „xirodur“ ja „vector“ on ettevõtte igus® GmbH/Cologne seadustega kaitstud kaubamärgid Saksamaa Liitvabariigis ja mõnes välisriigis, kus see on kohaldatav.

Kontakt

igus OÜ
Lõõtsa 4a, 11425 Tallinn
telefon (+372) 667 5600
e-post info@igus.ee

Nutiplastid kõrvaldavad masinate planeerimatud seisakuajad: intelligentne „drylin“ seeria lineaarjuhik, intelligentne energiakett ja intelligentne kaabel jälgivad end järjepidevalt ja teevad võimalikuks ennetava hoolduse ja asendamise. (Allikas: igus GmbH)

isense kaudu suhtlevad nutikad energiakett, kaabel ja lineaarjuhik kliendiga ning teavitavad teda seisukorrast ja potentsiaalsetest hoolduskuupäevadest. Valikuna saab isense ühendada iguse andmekeskusega hooldusprotsesside automatiseerimiseks ja optimeerimiseks. (Allikas: igus GmbH)

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Arvamused ja blogid

Valdkonna töökuulutused

Teabevara