VAATA PILTE! Kütuseturu Aastakonverents 2016

Kütuseturu Aastakonverents 2016 Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskuses.
Kütuseturu Aastakonverents 2016 Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskuses.

Kolmapäeval, 27. aprillil kogunesid kütuseturu liidrid ja avaliku sektori esindajad Tööstusuudised.ee ja Eesti Õliühingu aastakonverentsiile, et arutada muuhulgas ka aktsiisitõusude mõju Eesti majandusele.

Tänavusel konverentsil esinesid Eesti Õliühingu esimees Toomas Saks, LHV Panga majandusanalüütik Heido Vitsur. Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumist esinevad energeetika ja ehituse asekantsler Ando Leppiman ning energeetika osakonna ekspert Siim Meeliste.

Konverentsil tutvustati ka märtsis läbiviidud kütuseturu uuringut, mis võtab fookusesse aktsiisitõusud ning nende mõju ettevõtetele praegu ja tulevikus. Uuringut tutvustas TNS Emori osakonnajuhataja Agne Kinks. Uuringu tulemusi analüüsis ja kommenteeris Circle K Eesti ASi mootorikütuste müügidirektor Meelis Migur.

Uuringule järgnes ka aruteluring, kus lisaks Agne Kinksile, Toomas Saksale ja Meelis Migurile osalesid ka ERAA president Einar Vallbaum ning Riigikogu rahanduskomisjoni liige Aivar Sõerd

Kuidas aga käib Eesti kütusereservide kasutamine kriisiolukorras? Sellest tuleb rääkima Eesti Vedelkütusevaru Agentuuri OSPA juhataja Priit Enok.

 

Galerii

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Otto Bock Estonia otsib NÕUDLUSE PLANEERIMISE JA KLIENDIHALDUSE JUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

10. september 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud