Majatootja AKSO-HAUS laiendab tootmispinda

AKSO-HAUS OÜ juhatuse liige Andres Samarüütel uues tootmishoones.
AKSO-HAUS OÜ juhatuse liige Andres Samarüütel uues tootmishoones.

Majatootja AKSO-HAUS laiendab tootmispinda ja avab veel sellel kevadel Vasalemmas uue 4500-ruutmeetrise tootmishalli ja 2300-ruutmeetrise tenthalli. Investeeringute maht on 2,5 miljonit eurot.

„Enne laiendust oli meil tootmispinda 3500 ruutmeetrit ja lisaks rendihallide piinda 3000 ruutmeetrit. Nüüd on valmimas kaasaegne maaküttega köetav umbes 4500-ruutmeetrine tootmishall ja 2300-ruutmeetrine tenthall. Ilmselt laiendame ka oma rendipindade mahtu,“ ütles AKSO-HAUS OÜ juhatuse liige Andres Samarüütel tööstusuudised.ee-le.

„Investeeringute maht selle teostamiseks perioodil 2015-2016 oleks umbes 2,5 miljonit eurot,“ sõnas Samarüütel ja lisas, et uued tootmispinnad peaks täielikult valmima perioodil aprill-mai 2016.

Samarüütel lisas veel, et edasised investeeringud sõltuvad turu arengust. „Eelkõige keskendume nüüd tootmise efektiivsusele ja meeskonnatöö tõhustamisele,“ sõnas ta.

Akso-Haus OÜ on 2004. aastal Eestis registreeritud ettevõte, mis kasutab väikeehitiste valmistamiseks tehnoloogiat, mille kohaselt ehitatakse maja/hoone algusest lõpuni siseruumides spetsiaalsele betoonist valmistatud plaatvundamendile ning seejärel transporditakse autotreileriga tervikuna tellija poolt soovitud krundile.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara