Kaitsetööstuse ettevõtted sõitsid USAsse koostööleppeid sõlmima

Eesti Kaitsetööstuse Liidu juhatuse esimees Kuldar Väärsi.
Eesti Kaitsetööstuse Liidu juhatuse esimees Kuldar Väärsi.

Eesti kaitsetööstuse ettevõtete juhid sõitsid täna Ameerika Ühendriikidesse, et algaval nädalal tihendada koostööd sealse kaitsetööstusega.

Ringreisil on näiteks mehitamata roomiksõidukite arendaja Milrem, droonide ehitaja Threod Systems, superkondensaatoreid tootev Skeleton Technologies ja traadita piirijälgimise süsteemide tooja Defendec.

Kaitsevaldkonnas tegutsevadl Eesti ettevõtted on maailmas esirinnas tarkade tehnoloogiate valdkonnas, pakkudes nii nutikaid ideid kui ka oskusi ja kogemusi nende teostamiseks.

Eesti Kaitsetööstuse Liidu juhatuse esimehe Kuldar Väärsi sõnul on Eesti ettevõtted kaitsetööstuse tarkade lahenduste valdkonnas rahvusvaheliselt hinnatud partnerid ning tootearenduse kõrval muutub järjest olulisemaks toodete ja teenuste ühine turustamine maailmas. Peamiselt ekspordile orienteeritud Eesti kaitsetööstuse delegatsiooni programm kattub osaliselt samal ajal USAs töövisiidil viibiva peaminister Taavi Rõivase omaga. Täna Bostonis algavad kohtumised jätkuvad järgnevatel päevadel pealinnas Washingtonis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara