Pipelife'i äri Baltimaades hakkab juhtima Anti Orav

Pipelife Eesti tegejuht Anti Orav
Pipelife Eesti tegejuht Anti Orav

Novembris asub Baltimaades plasttorusüsteeme valmistava Pipelife Eesti AS-i tegevjuhi kohale Anti Orav.

Anti Orava sõnul on tema väljakutseks Pipelife turuosa kasvatamine ja kasumliku kasvu juhtimine Balti turul. Tema prioriteetideks on klientide ja töötajate rahulolu ning tarneahela toimimise efektiivsuse areng.

Pika toiduainetööstuse (AS Põltsamaa Felix) juhtimise kogemusega Anti Orav tegutses  viimased 2 aastat konverentsikorraldaja (Pärnu Konverentsid), strateegiakonsultandi ja mentorina. „Tundsin, et on aeg jätkata juhikarjääri ning tööstusharu vahetamine tundus meeldiva väljakutsena.  Pipelife puhul köidab mind äri rahvusvahelisus ning pühendunud,  nooruslik meeskond“.

Pipelife kogukäive Baltimaades oli 2014 aastal 28 miljonit eurot. Ettevõttes töötab hetkel 77 inimest, sh 55 inimest moodsas tootmis- ja kontorikompleksis Tallinna lähedal Jüris. 22 inimest tegelevad klientide teenindamisega Lätis ja Leedus.  Ettevõte on kõige laiema plasttorusüsteemide valikuga Baltimaades turuliider.

Pipelife tegutseb 26 riigis ning on üks maailma juhtivaid plastist vee-, kanaliatsiooni-, kütte- ning gaasitorusüsteemide pakkujaid. Wienerbergeri gruppi kuuluva ettevõtte käive oli 2014. aastal üle 800 miljoni euro.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

Teabevara