CUTform soovib liidu abiga leida kontakte maailmas

Eesti Masinatööstuse Liiduga ühines CUTform OÜ, kelle eesmärk on leida uusi rahvusvahelisi kontakte ja viia läbi oma toodangu maailma sõna Eesti metallitööstuse kõrgest kvaliteedist.

Ettevõtte juht Jason Clark põhjendab liitumisotsust Eesti Masinatööstuse Liiduga (EML) seoses huviga leida uusi rahvusvahelisi kontakte ja ärivõimalusi ning arendada koostööd erinevate ülikoolide ja uurimisasutustega. Tema sõnul tuleb kõvasti tööd teha selle nimel, et saavutada ja säilitada sektori konkurentsivõime nii Euroopas kui kogu maailmas. „On oluline toetada Eesti tööstuse ja tehnoloogia arengut ning viia oma ettevõtte edu kaudu sõna Eesti metallitööstuse kõrgest kvaliteedist üle maailma,“ on Clark veendunud.

Ettevõtte personalijuht Piret Merimaa toob välja, et väga suureks väljakutseks on järelkasv ja valdkonna südamelähedaseks muutmine noorte jaoks. Tema jaoks on oluline, et koostöös EMLi ja teiste ettevõtjatega suudetakse leida lahendus tööjõupuuduse probleemile metallitööstuses, ühiselt populariseerida tootmissektorit kui ühte Eesti edu võtit ning motiveerida andekaid noori õppima ja tööle asuma tootmisesse.

CUTform on metallist toodete tarnija Tallinna lähedal Jüris. Ettevõte loodi, et vastata nõudlusele kõrgekvaliteedilise ja kuluefektiivse mehaanilise seeriatootmise järele. CUTform-il on kaks peamist tegevusala: mustadest ja värvilistest metallidest toodete fabrikeerimine ning mustadest ja värvilistest metallidest toodete mehaaniline tootmine. Nende kompetentsi kuuluvad laserlõikus, painutamine, MIG/MAG ja TIG keevitus, robotkeevitus, CNC freesimine ja treimine, puurimine. Omaette väärtuse loob rahvusvahelise insenerikompetentsi olemasolu. Peamised  sihtgrupid on transpordi-, energia- ja kaitsesektor.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara