Toiduliidu volikogu asub juhtima Veljo Ipits

Tänasel Eesti Toiduainetööstuse Liidu üldkoosolekul valiti liidule uus volikogu ja volikogu esimees.

Uued volikogu liikmed on Asso Lankots AS-ist Leibur, Peeter Võrk Eesti Õlletootjate Liidust, Kaido Salurand AS-ist Balbiino, Olle Horm AS-ist Atria Eesti, Ülo Kivine AS-ist Saaremaa Piimatööstus ja Kaido Kaare AS-ist Kalev.
 
Volikogu esimeheks valiti ühehäälselt AS-i Salvesti nõukogu esimees Veljo Ipits. Ipits on andnud suure panuse kodumaise põllumajanduse ja toidutööstuse arenguks, olles aktiivseks koostööpartneriks läbi Toiduliidu ka põllumajandusministeeriumile.
 
Viimased üheksa aastat juhtis Toiduliidu volikogu AS-i Liviko nõukogu esimees Enn Kunila.
 
Toiduliidu ülesanne on olla tööstusharu huve esindav arvestatav partner avalikule sektorile, rahvusvahelistele organisatsioonidele ning teistele asutustele ning olla tööstusharu esindusorganisatsioon.
 
Täna kuulub liitu erinevate ettevõtete ja organisatsioonide näol 60 liiget, kes annavad üle 85% Eesti toiduainetööstuse käibest.
 
Toiduliidu juhataja Sirje Potiseppa sõnul näitab liidu liikmete arvu kasv viimase kolme aasta jooksul ligi neljandiku võrra, et Toiduliit on tugev sektori esindusorganisatsioon, kuhu kuulumist peetakse väärtuslikuks.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara