Eesti Puitmajaliidu juhatus laienes

Eesti Puitmajaliidu liikmete üldkoosolek otsustas laiendada juhatuse koosseisu kahe liikme võrra ja määras uuteks liikmeteks Taavi Tuvikese ja Aare Roosalu Komforthus Eesti  OÜ-st. Juhatuse ridadest lahkus Argo Saul, tema asemele asus Kaarel Väer.

Taavi Tuvikese töötab Vipson Projekt OÜ-s,  Aare Roosalu Komforthus Eesti  OÜ-s. Juhatusest  lahkunud Argo Saul on Nordic Houses KT OÜ tegevjuht, Kaarel Väer Saare Erek AS tegevjuht.

 Eesti Puitmajaliidu juhatuse esimees Sven Mats kommenteeris üldkoosoleku otsust juhatuse suurendamiseks: “Oleme viimasel aastal tunnistanud märkimisväärset huvi kasvu liitu mittekuuluvate majatootjate poolt ja uute liikmete arv on hoogsalt kasvanud. Kui 2013 alguses kuulus liitu 28 ettevõtet, siis tänaseks on see arv 43,” kommenteerib Mats, kes jätkab teist aastat juhatuse esimehena. “Kasvav organisatsioon esitab ka suuremaid nõudmisi. Sektoris on teemasid ja kitsaskohti, mille lahendamine on märksa lihtsam, kui oleme koondanud jõud,” kommenteerib Mats.

Taavi Tuvikesel on see juba teine kord samas ametis. Tuvikese tegevuse prioriteediks juhatuses parandada palkmajade mainet, kuna palkmajade energiatõhusus ja tuleohutus on erinevate seadusemuudatuste löögi alla sattunud. Teemad, millega sektoriüleselt peab tegelema, on Tuvikese arvates energiatõhusus ja tulepüsivus, kus oleks vaja läbi viia katsetused ja reaalsed uuringud. 

 Eesti Puitmajaliit asutati 17 puitmaju tootva ettevõtte poolt 20. mail 1999. Käesoleval hetkel kuulub liitu 43 ettevõtet – element- ja ruumelementmajade, käsitöö- ja masinpalkmajade ning aiamajade tootjad.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara