Eesti Energia Õlitööstust hakkab juhtima Dmitri Lipatov

Eesti Energia Õlitööstust asub 11. märtsist juhtima senine Narva elektrijaamade tootmisdirektor Dmitri Lipatov.

Eesti Energia juhatuse liikme Raine Pajo sõnul on Eesti Energia strateegia õli ja elektri koostootmine. Uues õlitehases toodetakse koos õli, elektrit ja põlevkivigaasi. Narva elektrijaamade senise tootmisdirektori Dimitri Lipatovi taust on  õlitööstuse juhtimise ülevõtmiseks sobiv ja toetab valitud arengusuunda.

Eesti Energia õlitööstuse areng on olnud Dmitri Lipatovi sõnul väga intensiivne. „Viimastel aastatel on tootmismahud pea kahekordistunud. Mul on hea meel, et mulle on antud võimalus oma insenertehnilist kogemust rakendada õlitootmise ning tulevikku vaadates järjest enam ka õli ja elektri koostootmise suunal,” rääkis Dmitri Lipatov.

Dmitri Lipatov on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli soojusenergeetika ja EBSi ärijuhtimise magistriõppe. Eesti Energiasse asus Lipatov tööle 1990. aastal Narva elektrijaamade ekspluatatsiooni vaneminspektorina. Aastatel 2002-2009  täitis ta Eesti elektrijaama juhataja asetäitja ja seejärel Balti elektrijaama juhataja kohustusi. Alates 2011. aastast on ta töötanud Narva elektrijaamade tootmisdirektorina.

Alates 2007. aastast õlitööstust juhtinud Igor Kond lahkub ettevõttest.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Seotud lood

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

Ferrometal otsib B2B KLIENDIHALDURIT

M-Partner HR OÜ

24. august 2017

Käsi­raamatud