Tööstus- ja ehitusseadmete rentija Storent saab rahasüsti

Franklin Templeton Investmentsi börsiväline investeerimisfirma Darby Private Equity investeerib Baltimaades ehitus- ja tööstusseadmeid rentivasse ettevõtesse Storent Holding.

Darby Private Equity omandab ettevõttes enamusosaluse. Tehingu ülejäänud finantsdetaile ei avalikustatud.

"Ettevõte sai omale tugeva ja hea reputatsiooniga finantsinvestori ning olulise osa edasiseks laienemiseks vajalikust omakapitalist," märkis AS Storent Investments juhatuse liige Andris Pavlovs. "Darby investeeringu saamise järel jätkame oma kasvustrateegiat arendades rendiseadmete parki ja tugevdades turuosa kogu Balti mere piirkonnas ning kaalume uutele turgudele sisenemist," lisas ta.

Storendil on Baltikumis 23 ehitus- ja tööstusseadmete rendikeskust, neist 7 Eestis. Storendi asutasid 2008. aastal Andris Bisnieks ja Andris Pavlovs, kes on ka praegu jäänud olulisteks osanikeks ja jätkavad ettevõtte arengu edasist juhtimist.

Investeeringu teinud Darby Converging Europe Fund III (SCS) SICAR on varem investeerinud kahel korral Türgis ja ühel korral Ungaris. Koos Darby Converging Europe Fund III (SCS) SICAR'iga juhib Darby kahte Kesk- ja Kagu-Euroopa sihtotstarbelist fondi, mis on ühtekokku teinud piirkonda 20 investeeringut. Darby Varssavi kontori direktor Arkadiusz Podziewski sõnul on Storendil turul tugev positsioon, mis võimaldab kasu saada ehitustööstuses aina suurenevast töövahendite rentimise trendist. Investeering võimaldab ettevõttel jätkata oma teenuse parendamist laiendades rendiseadmete parki ja lisades sellesse uusi seadmeliike. "Me toetame juhtkonda, kes on oma edukust tõestanud rasketel aegadel ettevõtet arendades. Me usume, et Storendil on tugev pinnas edasiseks rahvusvaheliseks laienemiseks, kommenteeris ta.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

NPM Silmet otsib TOOTMISJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

NPM Silmet otsib TEHNIKAVALDKONNA HOOLDUSJUHTI

NPM Silmet AS

02. september 2017

Coma Investing otsib EKSPORDIMÜÜGIJUHTI

M-Partner HR OÜ

31. august 2017

Käsi­raamatud