Adven Eesti uus tegevjuht on Urmo Heinam

25. augustist asus energiaettevõtte Adven Eesti AS juhatuse esimehena tööle Urmo Heinam.

Adven Grupi tegevjuhi Matti Viljo sõnul on Urmo Heinami ametisse nimetamise peamiseks eesmärgiks  ettevõtte positsiooni tugevdamine ja kasvu kiirendamine Eestis ning kliendikesksete energialahenduste pakkumine nii olemasolevatele kui uutele klientidele.

„Usun, et Adven läbi oma pikaajalise kogemuse juhtiva energia tootja, tarnija ning investeerijana omab suurt kasvupotentsiaali ja üle Eestilist võimekust nii soojuse kui gaasiga varustajana. Suurimat arenguvõimalust näen ennekõike kohalikel taastuvatel kütustel põhinevate energialahenduste pakkumisel äriklientidele“ märkis Heinam.

Ettevõtte teatel teatel on Heinamil varasem töökogemus ettevõtetest Skanska ja Eesti Energia.

Adven on Soomes, Rootsis ja Eestis tegutsev energiaettevõte, mis pakub efektiivseid ja jätkusuutlikke tööstus- ja teenindussektori vajadustele kohandatud soojuse-, auru- ja külmalahendusi ning kaugkütteteenust linnadele ja asulatele.

Ettevõtte käive moodustab ligikaudu 160 miljonit eurot ning ettevõttes töötab kokku üle 190 energiaspetsialisti. Ettevõte omab ja käitab 162 energiajaama ning 46 kaugküttevõrku. Adveni omanik on Põhja-Euroopa juhtiv riskikapitaliettevõte EQT Infrastructure Fund.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

HORIZON TSELLULOOSI JA PABERI AS ootab tööle MEHAANIKUT

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

20. jaanuar 2019

Teabevara